بازدید رنگ شدگی خودرو

بازدید رنگ شدگی خودرو امر بسیار ضروری در خرید خودروهای کار کرده می باشد. چرا که رنگ شدگی خودرو تاثیر بسیار زیادی در قیمت خودرو دارد و بدیهی است که خودروی فاقد رنگ از قیمت بالاتری برخوردار است و بالعکس .خودرویی که دارای رنگ شدگی .باشد قیمت کمتری دارد

مرحله ی اول، تشخیص چشمی

در مرحله ی اول برای بازدید رنگ شدگی خودرو می توانید اطراف خودرو را با دقت مشاهده کنید میانه ی درها، گلگیر، سپر، جلوی پنجره، ستون و… سعی کنید علائم رنگ شدگی را پیدا کنید. البته که درصد خطای این کار بسیار بالاست و شما به تنهایی نمی توانید با اطمینان تشخیص رنگ شدگی خودرو را بررسی و تایید نمایید.

مرحله ی دوم، مطمئن ترین روش

مرحله ی دوم که مطمئن ترین راه است، استفاده از کارشناسان مربوطه است که با تجربه و مهارت خاص خود می توانند در این زمینه کمک شایانی کنند. کارشناسان رنگ خودرو گروه بنویدی با استفاده از دستگاه سنجش ضخامت رنگ، عمق رنگ را بر بدنه های فولادی و آلومینیومی بررسی می کنند که با توجه به نظرات کارشناسان و همچنین سازندگان خودرو، درصد خطای این روش، حداکثر۳ درصد می باشد. البته لازم به ذکر است که دستگاه های دیجیتال تشخیص رنگ خودرو همیشه به صورت موفق امکان تشخیص رنگ را ندارد اما کارشناسان مجرب میتوانند این رنگ شدگی را تشخیص دهند. همچنین کارشناسان تشخیص رنگ بنویدی با استفاده از امکانات اتاق نور می توانند به راحتی و با اطمینان خاطررنگ شدگی خودرو را برای شما محرز کنند.

Leave A Comment