تشخیص رنگ خودور بنویدی

گروه تشخیص رنگ خودور بنویدی با سالها تجربه واستفاده از کارشناسان مجرب و همچنین تجهیزات پیشرفته ی روز دنیا در کنار شماست تا با اطمینان کامل بتوانید خودروی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. همانطور که میدانیم امروزه خرید و فروش خودروهای کارکرده یا همان دست دوم به دلیل مقرون به صرفه بودن آن، بسیار متداول شده است. اما آنچه در این جا مهم مینماید این است که چگونه خودرویی انتخاب کنیم که باتوجه به میزان کارکرد و سلامت فنی و ظاهری قیمتی مناسب و واقعی داشته باشد و در دام شیادان خرید و فروش خودروهای دست دوم گرفتار نشویم. درهمین مرحله است که با تماس با کارشناسان گروه بنویدی میتوانید انتخابی مطمئن داشته باشید. گروه تشخیص رنگ خودرو بنویدی در زمینه ی تشخیص رنگ خودروهای داخلی و خارجی دارای تجربه و کارشناسان خبره است که میتواند شما را در زمینه ی خرید خودرو تا آخرین مرحله همراهی کند.

۵ سال سابقه کاری

بنویدی با سالها تجربه واستفاده از کارشناسان مجرب و همچنین تجهیزات پیشرفته ی روز دنیا در کنار شماست تا با اطمینان کامل بتوانید خودروی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید

ارائه برگه ضمانت بازدید

کارشناسان متخصص در گروه تشخیص رنگ خودروی بنویدی، پس از بازدید کامل از خودروی شما برگه ی ضمانت بازدید را به شما تقدیم می کنند که تمامی نقاط ضعف و قوت خودروی شما در آن درج شده است و میتوانید از وضعیت کلی سلامت و کیفیت خودروی مورد نظر و همچنین ارزش و قیمت واقعی آن مطلع باشید.

ثبت سفارش آنلاین

شما با تکمیل فرم درخواست و ثبت درخواست در سایت، میتوانید به راحتی از کارشناسان متخصص گروه بنویدی کمک بگیرید و درخواست کارشناسی خودرو در محل را داشته باشید و یا به یکی از شعب مرکز خدمات بنویدی مراجعه نمایید.
۲۰

کارشناسان بنویدی

۱۰۰%

ضمانت خودرو

۹۵۸۰

کارشناسی بیش از .... خودرو

۱۴۰+

PROFESSIONAL AWARDS

با ما در تماس باشید

خیابان تهران نو – چهار راه آیت – خیابان امامت – پلاک۱۰۴