خودروسازان داخلی

تولید ایران خودروی تبریز ۵۰ درصد افزایش یافت

حمید حاجی زاد منصور مدیرعامل ایران خودروی تبریز گفت: با وجود بحران شیوع کرونا و تاثیر بر فعالیت واحد‌های تولیدی، ایران‌خودروی تبریز توانست با تلاش مضاعف کارکنان در نیمسال اول سال جاری بیش از ۳۲ هزار خودروی سمند و سورن تولید کند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۵۰ درصدی داشته است.

او افزود:روند تولید خودرو در ایران خودروی تبریز افزایش داشته و میانگین تولید خودرو در این سایت روزانه چهارصد دستگاه است که در ایام آتی سیر صعودی خواهد داشت.
اودر رابطه با آمار تولید سالانه این شرکت در سال جاری نیز گفت: امسال ۷۵ هزار خودرو در این شرکت و EF ۷ تولید می‌شود که از این تعداد یک‌سوم آن به تولید سورن و دو محصول جدید ارتقاء یافته پلتفرم سمند یعنی سمند سال و سورن پلاس اختصاص خواهد یافت.

مدیرعامل ایران‌خودرو تبریز در خصوص مطلب منشتر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر تعطیلی خطوط تولید این شرکت به خاطر اعتراض کارگران گفت: هم اکنون خطوط مونتاژ ایران‌خودروی تبریز در حال فعالیت بوده و اخبار منتشره به‌هیچ‌عنوان صحت نداشته و تصویر منتشر شده در رسانه‌های محلی مربوط به زمان استراحت کارکنان در هفته‌های اخیر است.

حاجی‌زاد منصور از برخی رسانه‌های محلی که به‌صورت ناآگاهانه و اعلام نظر غیرکارشناسی شده اقدام به نشر مطالب می‌کنند خواست تا با حفظ خویشتن‌داری و اطلاع از صحت و سقم خبر منتشره آگاهی کافی را کسب کنند تا بر مشکلات صنعت و تولید بیش از پیش دامن نزنند.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران  جوان

ایمان بنویدی

بررسی تشخیص رنگ خودرو فقط برای خریداران دارای اهمیت نمیباشد، بلکه برای فروشندگان هم بسیار مهم است که از ارزش واقعی خودروی خود مطلع باشند تا بتوانند خودروی خود را به بهترین قیمت بفروشند و از طرف دلالان این بازار دچار ضرر مالی نشوند.
Follow Me:

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *