مشخصات فنی خودرو خارجی

مزدا CX-۵ ۲۰۲۱ را بیشتر بشناسید

مزدا CX-۵، ۲۰۲۱ یکی از بهترین شاسی بلندهای موجود در بازار است که از طراحی خاصی برخوردار است.

وقتی صحبت از کراس اوور های جمع و جور می شود، به راحتی می توان فهمید که چرا مزدا CX-۵ ۲۰۲۱ برنده بهترین شاسی بلند شده است. نه تنها از بدنه مجسمه سازی شده زیبایی برخوردار است، بلکه فضای داخلی آن نیز برای چشم ها جالب است.
البته، مزدا به ما نشان داده است که توجه آن به جزئیات بیشتر از عمق ظاهری به ارگونومی متفکرانه و پویایی رانندگی جذاب است. CX-۵ در مقایسه با رقبای خود که عمدتا کسل کننده بوده، بسیار جذاب شده است. در حالی که موتور استاندارد چهار سیلندر فاقد منگنه توربو – چهار موجود است، هر دو با گیربکس اتوماتیک بسیار ماهر جفت می شوند و از نظر مصرف سوخت از بازدهی بالاتر از رتبه بندی EPA برخوردار هستند. با وجود مساحت بار کمتر نسبت به رقبای اصلی خود، ۲۰۲۱ CX-۵ از همه همکلاسی ها و حتی برخی گزینه های گران تر، درخشش بیشتری دارد.
با اضافه شدن نسخه CX-۵ Carbon Edition، اکنون می توانید موتور توربوشارژ ۲۵۰ اسب بخار را بدون پرداخت هزینه برای هر دو سطح تریم برتر، تهیه کنید. Carbon Edition دارای تمام ویژگی های مشابه مدل Touring با بسته Preferred SV (استریو Bose، صندلی مسافر قابل تنظیم با قدرت، بالابر برقی، سانروف و سایر موارد) است. نمونه اول شامل چرخ های ۱۹ اینچی مشکی و یک طرح مشبک متالیک مشکی است. مورد آخر شامل صندلی های چرمی قرمز با دوخت قرمز و لهجه های مشکی روی ساز و پانل های در است.
موتور ۴ سیلندر استاندارد ۱۸۷ اسب بخاری CX-۵ هنگام دور شدن از شهر یا شلوغی در اطراف شهر، پاسخ گاز بالایی دارد، بنابراین سرعت آن از آنچه که در حال حاضر است، سریعتر است. در سرعت های بالاتر، مانند تلاش برای عبور یا ادغام در آزادراه، احساس …

ایمان بنویدی

بررسی تشخیص رنگ خودرو فقط برای خریداران دارای اهمیت نمیباشد، بلکه برای فروشندگان هم بسیار مهم است که از ارزش واقعی خودروی خود مطلع باشند تا بتوانند خودروی خود را به بهترین قیمت بفروشند و از طرف دلالان این بازار دچار ضرر مالی نشوند.
Follow Me:

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *