ویدیو

ویدیو جدید با اگزوز تازه از کوروت C8

کوروت C8 . یکی از محبوب ترین اصلاحات، سیستم اگزوز است که باعث بهبود عملکرد خودرو می شود. به لطف ترکیب منحصر به فرد موتور میانی کوروت C8، بسیاری از شرکت ها مانند تیم فاب اسپید که برای ابرخودروها اگزوز می ساختند، درگیر بازی می شوند.

فاب اسپید به دارندگان کوروت C8 آپشن های مختلف اگزوز Catback با گزینه های مختلف از مبدل های کاتالیزوری را ارائه می دهد. اگزوز Catback ارائه شده توسط تیم فاب اسپید، گزینه جالب و جذابی است که اگر با مجموعه ای از هدرهای تیم کوکس همراه شود، سیستم اگزوز فوق العاده ای خواهد بود. این اگزوز با جریان آزاد، ممکن است عملکرد بهتری ارائه دهد. اما مزیت اصلی آن بهبود صدای خودرو است

در تریم های موجود، C8 خوب به نظر می رسد اما طراحی خارجی آن به قدر کافی هیجان انگیز نیست. به این دلیل که جنرال موتورز اگزوزی مطابق با مقررات صوتی تولید می کند و همچنین طیف وسیعی از مشتریان علاقه مند به کوروت C8 را جذب می کند. برای آن دسته از مشتریانی که خواهان صدای بلند اگزوز هستند، جنرال موتورز خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

گزارش خبرخودرو

ایمان بنویدی

بررسی تشخیص رنگ خودرو فقط برای خریداران دارای اهمیت نمیباشد، بلکه برای فروشندگان هم بسیار مهم است که از ارزش واقعی خودروی خود مطلع باشند تا بتوانند خودروی خود را به بهترین قیمت بفروشند و از طرف دلالان این بازار دچار ضرر مالی نشوند.
Follow Me:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *